על פילים ואוהלים

אוהל פתיחה מהירה Rapid Cabin 8

לכבוד יום הפיל הבינלאומי החל ב-12 לאוגוסט אנו רוצים להציג בפניכם את אוהל פתיחה מהירה Rapid Cabin 8 החדש.

אנו מחשיבים אותו ל”אוהל הפיל” שלנו, ואפילו לפני שקראתם, אתם כבר יודעים שאצלנו פיל זו מחמאה גדולה.

אוהל פתיחה מהירה Rapid Cabin 8 החדש, הוא שילוב של הקשבה לצרכי המשתמש, ניסיון רב שנים, נוחות וחדשנות. כמו בכל מוצרינו, פיתוח סדרת אוהלי Rapid Cabin היה תהליך ארוך וקפדני על מנת להשיק מוצר אמין ואיכותי שישפר לכם – לקוחותינו, את זמן האיכות שלכם בטבע.

אוהל זה הוא למעשה הדור החדש של אוהלי הבין רגע. בסדרת אוהלי Rapid Cabin החדשנית תוכלו למצוא את האוהל האולטימטיבי לקמפינג המשפחתי שלכם, עם כל הפינוקים!

ניסינו להכניס עברוכם את כל הטוב, באוהל אחד. וההשראה לכל הטוב הזה, הוא ידידנו הנערץ – הפיל.

אז קבלו אותו:

“אוהל הפיל” – Rapid Cabin 8 פתיחה מהירה

בשבילנו הטבע הוא השראה.

אוהל פתיחה מהירה ל-8 "אוהל הפיל" - Rapid Cabin 8 פתיחה מהירה

הענק והחזק שבטבע

כולם יודעים כי הפיל הוא היצור החי הגדול ביותר על פני היבשה. גודלו העצום הוא אולי המאפיין הבולט ביותר. כמו הפיל, גם האוהל שלנו מתפאר בגודלו.

האוהל הע-נ-ק הזה (המגיע לגודל שטח רצפה של 390 ס”מ על 272 ס”מ ומעל ל-2 מטר גובה) יכיל בנוחות את כל המשפחה ואת הציוד שלכם. מבנה הקאבין מאפשר תקרה גבוהה מאוד לכל אורך גג האוהל כך שאין צורך עוד להשתופף ולהתכופף.

האוהל מיועד לשמונה משתמשים. בעולם ציוד השטח, כאשר מדברים על מספר נפשות באוהל, מספר הנפשות הנקוב על מארז אוהל מתייחס ל-2 מבוגרים ומספר יתר הנפשות, מתייחס לילדים. כאשר מרחב השינה המוגדר נמדד בכ- 50 ס”מ רוחב לילד, ו60 ס”מ רוחב למבוגר. כלומר, ברוב המקרים אוהל ל-8 מתייחס לשני מבוגרים ושישה ילדים.

אולם בתהליך הפיתוח של סדרת אוהלי “Rapid Cabin” הושם דגש על גודל האוהל כפרמטר מוביל בנוחות המשתמש ולכן מרחב השינה חושב רק לפי מידות מבוגרים בגובה של 1.80 מ’ ועם מרחב שינה של 60 ס”מ רוחב לאדם. דבר ההופך אוהל משפחתי זה לנוח ומרווח במיוחד.

אוהל פתיחה מהירה ל-8 Rapid Cabin - מידות
אוהל פתיחה מהירה ל-8 Rapid Cabin - כמות אנשים

בנוסף, האוהל מגיע עם מחיצה אשר ניתן לחבר בקלות ולחלק בעזרתה את האוהל לשני חדרים בעת הצורך.

אבל אל תתבלבלו, למרות גודלו, לפיל מבנה עצמות ייחודי אשר מאפשר לו חוזק ויציבות על אף כל 4-6 הטון של משקל גופו. ולמרות שאינו יכול לנתק את ארבעת רגליו מן הקרקע בו זמנית כהגדרתה של ריצה, הפיל יכול להגיע למהירות של 40 קמ”ש בהליכה מהירה.

גם אוהלי Rapid Cabin מאובזרים במערכת “Stretch Me” חדשנית בתחתית כל אחד ממוטות ה-mm/20mm Automatic Spring Pole, המאפשרת מתיחה ייצוב וחיזוק של האוהל הענק הזה בצורה פשוטה ומהירה.

וכמו הפיל גם האוהל, זריז מהמצופה, על אף גודלו. בזכות מנגנון פתיחה מהירה מתקדם, תוכלו להקים אוהל זה ב- 3 דקות בלבד.

עור של פיל

לא בכדי השתרש המושג “עור של פיל” המתאר אדם בעל חוסן, שאינו פגיע. מקור הביטוי, כמובן, בעורו של הפיל, שהוא אכן עבה במיוחד ומגיע עד לעובי של 2.5 עד 3.8 ס”מ.

בזכות אריג בטכנולוגיית Ripstop ההופך את בד האוהל לחזק וחסין מפני בלאי וקרעים גם האוהל שלנו עמיד במיוחד.

Ripstop הינה צורת אריגה, בה מחזקים את הבד ע”י חוטים חזקים או צפופים יותר, במרחקים קבועים היוצרים דוגמת ריבועים או מעויינים, כדי למנוע מקרע להתרחב. בדרך זו מוקנה לאריג עמידות גבוהה בקריעה ביחס לעובי.

בזכות אריג בטכנולוגיית Ripstop ההופך את בד האוהל לחזק וחסין מפני בלאי וקרעים גם האוהל שלנו עמיד במיוחד.

בד האוהל עשוי אריג פוליאסטר 230T עבה ועמיד מאוד, בעל אטימות גבוהה למים.
יחד עם שימוש בתפרים “מולחמים” ע”י סרט איטום מודבק ומולחם לאורך התפר כולו, מובטח איטום מוחלט מפני גשם ורטיבות עד 1500 מ”מ.

בזכות אריג בטכנולוגיית Ripstop ההופך את בד האוהל לחזק וחסין מפני בלאי וקרעים גם האוהל שלנו עמיד במיוחד.

אוזני פיל

לאוזני הפיל הרחבות יש תפקיד חשוב בשמירה על טמפרטורה יציבה של גופו. כאשר הטמפרטורות עולות, פילים מנפנפים בתדירות באוזניהם וכך יוצרים משב רוח קל. הרוח, יחד עם השטח הגדול של אוזן הפיל, גורמים לכך שנפח גדול של אוויר פוגש את אוזן הפיל ומקרר את כלי הדם באוזניו, המזרימים את הדם המקורר חזרה במערכת הדם. הדם החם הנכנס לאוזן יכול להצטנן בכ-5.5 מעלות צלזיוס באופן זה.

גם באוהל Rapid Cabin דאגנו לבריזה כאשר הטמפרטורות עולות. האוהל מאוורר במיוחד – עם 4 חלונות היקפיים ודלת רחבה, בכדי לאפשר לכם זמן איכות נעים ונוח בטבע גם בתנאי הקיץ הישראלי הלוהט.

תקרת האוהל מאווררת ומחופה בגגון השומר על צל תחת האוהל מחד, ומאידך, לוכד את הבריזות הנושבות ומכניס אותן פנימה, לתוך האוהל.

נפנוף האוזניים גם מאפשר לפיל להרחיק זבובים וחרקים מהאזורים הרגישים שמאחורי אוזניו. גם באוהלי Rapid Cabin יש פתרון יעיל להרחקת חרקים- החלונות הגדולים והמאווררים מאובזרים ברשתות מיוחדות מסוג Superfine שהן הרשתות הטובות ביותר בשוק, בעלות שכבה כפולה בצפיפות גבוהה מאוד בכדי להגן עליכם אפילו מפני החרקים הקטנים ביותר.

משפחתיות

הידעתם כי הפילים נחשבים לאחת מקבוצות בעלי החיים הקרובות והמשפחתיות ביותר בטבע, פילה מעולם לא תעזוב את העדר שלה מרצונה וגור פילים יישאר תחת השגחת אימו כ-16 שנים, בדומה לבני אדם. ובהעדר אמו, בשל מחלה או מוות, הפילים ינקטו בערבות הדדית ויטפלו בגור עד שאמו תשוב לכשירות או עד שיהיה בוגר ועצמאי דיו בכדי לדאוג לעצמו.

גם אנחנו דואגים לקטנטנים ולחוויה המשפחתית שלכם. לכן הוספנו באוהל פעילות לילדים במטרה לשפר את איכות שעות הפנאי שלכם בטבע:

לוח מטרה עם תפס יעודי והדפסת דוגמאות של צלליות ידיים בפנים האוהל אשר יבטיחו שעות של כיף ותעסוקה בחופשת הקמפינג שלכם ויעצימו את חוויית לינת השטח לכל המשפחה.

ואחרון חביב…

ניקיון

מי שטייל בספארי באפריקה או בג’ונגלים בתאילנד ודאי יודע שפיל לרוב לא יחמיץ הזדמנות למקלחת קצרה כאשר הוא מגיע למקור מים. הניקיון חשוב גם בשטח!

לכן, לנוחיותכם דאגנו גם לשטיח כניסה בכדי לשמור על האוהל נקי.

לסיום, אנו מצרפים לכם סרטון של פילון שנהנה במיוחד מהמקלחת היומית שלו, כי כשפיל מחייך גם אנחנו מחייכים (:

יום הפיל שמח

לרכישת אוהל Rapid Cabin הקליקו כאן

בקרו בבבלוג שלנו – להציל את הפיל שם תוכלו למצוא מידע נוסף על החיה המופלאה והמדהימה הזו, שאלון נושא פרסים, ואפילו פעילות מקסימה לילדים. בין המשתתפים יוגרל “אוהל פיל” Rapid Cabin 8.

Test1 דילוג לתוכן