הצידניות הרכות החדשות של GoNature מסדרת kar-tiv

פיתוח הצידניות הרכות החדשות של GoNature מסדרת kar-tiv הוא שילוב של ניסיון רב שנים והבנה עמוקה של הצרכים בשטח, עם חדשנות, נוחות ועיצוב עדכני ואופנתי.
כמו בכל מוצרינו, פיתוח הצידניות הרכות החדשות שלנו היה תהליך ארוך וקפדני על מנת להשיק מוצר חדש שישפר לכם – לקוחותינו, את זמן האיכות שלכם בטבע.
השלב הראשון החל בריכוז כל דרישות המוצר לכדי אבן יסוד לתחילת הפיתוח, התחשבנו ביתרונות והחסרונות של המוצרים הקיימים בשוק, בניסיון העשיר שלנו ובצרכי הקהל המשתמש.
השלב שני – ליקוט פתרונות שונים בטכנולוגיות מתקדמות בכדי להגיע למוצר מוגמר העונה על כל הקריטריונים.
השלב השלישי – ייצור אבטיפוס, הרכבות וניסויים, בדיקות ושיפורים עד לקבלת תוצר מוגמר שאנו גאים להציע לכם.
השלב הרביעי – מעבר מפיתוח לייצור, פיקוח ובקרת איכות.
ולבסוף… ההשקה 🙂

לרכישת הצידניות הקליקו כאן

האתגר:
כאשר ניגשנו ב-GoNature לאתגר הצידנית המושלמת, המטרה הייתה לפתח צידנית בעלת יכולות של צידנית קשיחה בהיבטים של שמירת קור, עם יתרונות של צידנית רכה בהיבטים של נפח ומשקל.
בשנים האחרונות הצידניות הרכות נהיו שכיחות יותר ויותר בנוף הטיולים, הקמפינג והנופש. משקלם הקל ביחס לצידנית הקשיחה והמסורתית, יחד עם אפשרויות האפסון הנוחות בזכות גמישותן ויכולת הקיפול שלהן, הן שהפכו אותן לפופולריות כל כך.
אך למרות היתרונות הבולטים של הצידנית הרכה, כל הצידניות הרכות נפלו ביכולות שמירת הקור שלהן מצידניות קשיחות. חסרון משמעותי זה הפך אותן למקצועיות פחות, ויעילות לצורך גיחות קצרות בלבד (שעה – שעתיים מחוץ לבית).

עד שהגיעו הצידניות הרכות החדשות של GoNature מסדרת kar-tiv !

הפיתרון:
הצידניות הרכות החדשות של GoNature משלבות מספר טכנולוגיות חדשניות שמאפשר לשלב את היתרונות של צידנית רכה יחד עם היתרונות של צידנית קשה:

טכנולוגית בידוד PE FOAM 3 CM

בפיתוח האחרון של GoNature השתמשנו בדפנות מבודדות בטכנולוגית PE FOAM בעובי 3 ס”מ, עבה בהרבה מהמוצע בשוק בקטגורית הצידניות הרכות.

דפנות מבודדות בטכנולוגית PE FOAM בעובי 3 ס”מ
דפנות מבודדות בטכנולוגית PE FOAM בעובי 3 ס”מ

Leak Proof

חלקו הפנימי של הצידנית מצופה ביריעה אטומה לחלוטין למים הדוחה לכלוך ונוחה לניקוי. בעלת תפרים מולחמים  Leak Proof, המבטיחים מניעה של בריחת קור, חלחול של נוזלים לדופן הצידנית וספיגה של ריחות.

יריעה אטומה לחלוטין למים
יריעה אטומה לחלוטין למים

Air Lock

בשילוב מכסה הנסגר בצורה הרמטית Air Lock ובתוספת רוכסן ייחודי האטום ליציאת אויר ובריחת קור מבפנים, לבידוד מושלם.

רוכסן ייחודי האטום ליציאת אוויר ובריחת קור, לבידוד מושלם
רוכסן ייחודי האטום ליציאת אוויר ובריחת קור, לבידוד מושלם

בזכות החומרים המתקדמים והטכנולוגיה החדשנית הצלחנו להגיע לרמת בידוד מעולה.
יכולות הבידוד המרשימות של צידניות אלו, מאפשרות שמירת קרח למשך 12 שעות ושמירת חום למשך 72 שעות ועדיין שומרות על משקל קל, מתקפלות ובעלות יכולת אפסון נוחה.

גם במחלקת האופנה לא הקלנו ראש. חלקו החיצוני של הצידנית תפור מאריג מלאנז’ הארוג משני חוטים בגוונים שונים, אשר יוצרים אפקט של אריג בצבעוניות לא אחידה, שמקנה לבד מעין מראה מחוספס ואופנתי.

הצידניות מגיעות בשלושה גוונים: ירוק, כחול וורוד. לנוחיות המשתמשים שלנו הסדרה מגיעה ב-3 גדלים: 5 ל' / 15 ל' / 30 ל'
הצידניות מגיעות בשלושה גוונים: ירוק, כחול וורוד.

הצידניות מגיעות בשלושה גוונים: ירוק, כחול וורוד.
לנוחיות המשתמשים שלנו הסדרה מגיעה ב-3 גדלים:
5 ל’ / 15 ל’ / 30 ל’

ולדרישת המשתמשים, אפילו פיתחנו תרמיל צידנית  Kar-tiv Packבעל כתפיות נשיאה מרופדות ונוחות,  אשר מאפשר לשמור על הדברים מצוננים לטובת מסלול פיקניק נחמד, ירידה לחוף הים ואפילו כפתרון לקירור עד שנחזור הביתה מהסופר.

בידוד מוגבר, נוחות בשימוש, חיסכון באחסון = איכות חיים בטבע.

לרכישת הצידניות הקליקו כאן

Test1 דילוג לתוכן